MEIKE Sony MK-MT24II-S 2.4Ghz Vezeték nélküli Makro Vaku
  1. SONY Alpha vakuk
  1. FOTÓTECHNIKA
  2. Kamera vakuk / Rendszervakuk
  3. SONY Alpha vakuk
Cikkszám:
MK-MT24S
MEIKE Sony MK-MT24-S 2.4Ghz Vezeték nélküli Makro Vaku
Videó
RENDELHETŐ (4-9 nap)
Várható kézbesítés :
Gyártó-:
MEIKE
Szállítási költségek
Személyes átvétel Személyes átvétel (Budapest) INGYENES
Email Email (Ajándékkártya) INGYENES
Budapest központi raktárunk
NINCS RAKTÁRON
Aznap átvehető a rendelés* / Futárral 1 munkanap!
Budapesti üzletünk
NINCS RAKTÁRON
Nagyvárad téri boltunkban
Külső raktár (4-9 nap)
RAKTÁRON
Külső raktárunk, szállítás 4-9 nap!
  • 1X MK-GT620 Vezeték Nélküli Sony vaku vezérlő + 2X MK-R200 vaku
  • 2.4Ghz vezeték nélküli kapcsolat
  • Beállítások elérhetősége a Sony menürendszeren belül
  • 100 méteres hatótáv ( kültéren)
Mikor kapja meg a terméket?
Bolti raktáron
Azonnal átvehető budapesti boltunkban.
Raktáron
Rendelhető
14 napon belül nem várható készlet. Kattintson a harang ikonra az értesítéshez.
* Egyes termékeknél a kép csak illusztráció, a valóságban eltérő lehet.
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
  • Videó
Részletek
MEIKE MK-MT24 II -S SONY 2.4 Ghz - 2x MK-R200 + MK-GT620 TTL vaku rendszer - makrovaku
Csatornák és csoportok:
  • 4 csatorna
  • 3 csoport  (csak az MK-R200 (TBC) kompatibilis)
2,4 G vezeték nélküli vaku-a villanások egyszerű elhelyezése és pozícionálása:
  • 2.4G rádiófrekvencia
Pontos TTL technológia
MK-MT24 Rádió Frekvencia (RF)
Kompatibilitás:
  • Valamennyi Sony Alpha és MILC Z kamera
  • Sony A5100 A6000 A6300 A6400 A6500 A6600 A6700 A6100
  • Sony A7 A7R A7II A7RII
  • Sony A7III A7m3 A7RIII
  • Sony A7S A7SII
  • Sony A7RIV A7Rm4
  • Sony A9
A csomag tartalma:
  • 1 x MK-GT620 TTL adó-vevő
  • 6 x adaptergyűrű (52 mm, 55 mm, 62 mm, 67 mm, 72 mm, 77 mm)
  • 2 x MK-R200 vezeték nélküli távoli vaku - makro vaku csatlakozó és konzol + makro körvaku fej
Guide number: 10 (ISO 100 m), 14 (ISO 200 m)
LED fény: 0,5W, 5500K ± 200, Ra 90
Csatornák: A/B/C csoport + 1/2/3/4 csatornák
S1/S2 átvitel: beltéri > 20 m kültéri > 10 m
2.4G vezeték nélküli távolság stabil 15 méteren belül bármilyen szögben
100 méter kültéren
épületeken belül 15 méter a minimalis
Használható objektív: 24 mm- fedésig garantált (de akár 14mm)
Recycle time: 4s 1/1 kimenet (2,4-2,8 V)
Akkumulátor: 2xAAANI-MH (R200 esetén):
2xAANI-MH (GT620 esetén)
Akkumulátor (a csomag nem tartalmazza)
Súly: kb. 105 g Méret
Méret(L*W*H): 80*60*75 mm
Üzemi hőmérséklet: 10 ~ 50 ℃
Tárolási hőmérséklet: -20 ~ 70 ℃
Adatok
Gyártói Cikkszám:
MT24S
Szállítási díjtext:
EAN:
Nagyker EAN:
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Véleményt írok
Hasonló termékek
Oldaltérkép
  • Nyitóoldal
  • Termékek
  • Márkák
Információk
  • Általános szerződési feltételek
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Fizetés
  • Szállítás
  • Elérhetőségek
Információk
  • Gyakori kérdések
  • Panaszkezelés
  • Termék 14 napos visszaküldése
  • facebook
  • instagram
  • youtube
Csatlakozz Közösségünkhöz és értesülj a
LEGÚJABB FEJLESZTÉSEKRŐL,
AKCIÓKRÓL, TRENDEKRŐL
Feliratkozás
Árukereső.hu
argep.hu
olcsobbat.hu
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
  • ÚJDONSÁGOK
  • AKCIÓK
  • FOTÓTECHNIKA
  • VIDEÓTECHNIKA
  • STUDIÓTECHNIKA
  • AKCIÓKAMERA
  • DRÓNOK & TARTOZÉKOK
  • KÉPFELDOLGOZÓ ESZKÖZÖK
  • MOBILFOTÓ-TECHNIKA
  • KREATÍV TECHNOLÓGIA
  • EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK
  • MÁRKÁK
  • SZÁLLÍTÁS ÉS FIZETÉS
    SZÁLLÍTÁS ÉS FIZETÉS
    • NYITVATARTÁS
    • SZÁLLÍTÁSI MÓDOK
    • FIZETÉSI MÓDOK
    • SZEMÉLYES ÁTVÉTEL
    • TERMÉK VISSZAKÜLDÉSE
    • KÉPES VÁSÁRLÓI TÁJÉKOZTATÓ
  • GY.I.K.
    GY.I.K.
    • GYAKORI KÉRDÉSEK
    • NYITVATARTÁS
  • REFERENCIÁK
  • REKLAMÁCIÓ
  • AJÁNDÉKKÁRTYA
  • KAPCSOLAT
    KAPCSOLAT
    • REFERENCIÁK & VÁSÁRLÓI VISSZAJELZÉSEK
    • HŰSÉGPROGRAM & PONTGYŰJTÉS
    • PANASZKEZELÉS
    • 30 NAPOS, 100%-os CsereGARANCIA